HAKKIMIZDA

Hakkımızda:

Merhaba,

İsmim Onur Maçkan, 1988 Yılında doğdum. Bilgisayarlarla içli dışlı olmaya 3 yaşındayken, babamın eve getirdiği dizüstü bilgisayar ile başladım. Evet gerçekten 3 yaşında bu serüvene ms-dos ortamında oyun oynayarak başladım. Dahası, kısa zamanda oyunun nasıl açıldığı vb. bilgileri keşfederek kendim yapmaya başladığımda, ne iş yapacağım da o tarihlerde aşağı yukarı belli olmuş oldu.

Kariyerimin 10 senesini bir firmada Grafik Tasarımcı olarak icra ettim. Bu süre boyunca gelişen tekolojiye ayak uydurarak yenilikleri takip ettim, Google seminerlerine katılıp eğitimler alarak e-ticaret sistemleri ve dijital medya reklamcılığı ile ilgili çalışmalar yaptım. Çalıştığım şirkette son 2 yıl boyunca e-ticaret ve sosyal medya yönetimini üstlenerek profesyonel girişimlerle başarılar elde ettik. Daha sonra yoğun talepler sebebiyle firmalara da destek vermeye başladım.

Müşterilerime daha profesyonel bir hizmet sunabilmek amacıyla daha önce de beraber projelerde çalıştığımız 4 arkadaşımla ekip olduk. Vaktin yetmediği şu günlerde çalıştığım firmadan mecburen ayrılmak durumunda kaldım. Her ayrılık tatsız olsa da, beraber yıllar geçirdiğimiz bu firmayı da müşterilerim arasına katarak e-ticaret sitesi sipariş ve altyapı yönetimini üstlendim.

Bu arada sosyal medya yönetimi ile ilgili yaptığım çalışmalarda müşterilerimin başarıya ulaşmış olması kısa sürede tavsiye edilen bir Dijital Medya Danışmanı olmamı sağladı. Akabinde dijital medya ajansımız olan ONMajans’ı kurduk ve hizmetlerimizi daha profesyonel bir şekilde alanında uzman ekibimizle beraber sunmaya başladık.

Yaklaşık 4 senedir giyim, gayrimenkul, müzik ve gıda sektörlerindeki müşterilerime E-ticaret yönetimi/Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital reklamcılık hizmetleri vermekteyim ve müşterilerimin mutluluklarını görmekten gurur duyuyorum.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

Vizyonumuz:

Reklam sektöründe farkımızı hissettirirken müşterilerimizin de alanlarındaki farklılığını başarıyla her kesime hissettirmek.

Sosyal Medya hesaplarımız
İLETİŞİM

Adres: Kocaeli / Derince
E-posta: onur@onmajans.com
Mobil: 0507 005 91 35

DERİNCE VERGİ DAİRESİ
6100615010