SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi

Sizin de bildiğiniz gibi, sosyal medya artık nerdeyse herkesin içinde bulunduğu bir yer haline geldi. Skala o kadar genişledi ki sosyal medyadaki reklamlar yavaş yavaş televizyon reklamlarının yerini almaya başladı. Bugün YouTube’ da, Twitter’ da, Instagram’ da dahi influencer marketing denilen (basitçe bir sosyal medya fenomenine reklam yaptırmak) reklamlara ciddi bütçeler ayrılmaya başlandı.

Hal böyleyken nispeten hala çok ucuz olan sosyal medya reklamcılığı git gide yaygınlaşmaya başladı. Televizyonda reklamcılığın nasıl püf noktaları var ise, sosyal medyada da öyle puf noktalar gelişti.

Buna basitçe her danışanıma mutlaka verdiğim şu örneği verebilirim. Siz bir futbol maçı esnasında hiç oje reklamı gördünüz mü? Hayır görmediniz. Çünkü maç esnasında o maçı izleyen çoğunluk erkek olduğu için, erkek deodorantı ya da jilet reklamlarınla karşılaştınız. Bu senaryolardan sadece bir tanesi, bunun gibi onlarca senaryo var.

Elbette sosyal medya siteleri reklam vermeyi en basit hale getirdiler ki; verilen reklam alakalı-alakasız en çok kişiye gösterilsin ve sizden bu gösterim başına ücret alınsın. İşte bu noktada biz devreye girerek, reklamlarınızın doğru bütçeler ile doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Tabi ki iş doğru reklam vermekle bitmiyor, reklam kurgusunun yanı sıra kullanılan görsellerin uygunluğu, paylaşım saatleri, etkileşim raporları, kriz yönetimi, rakip analizi, kurumsal iletişim, destek de verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Sosyal Medya hesaplarımız
İLETİŞİM

Adres: Kocaeli / Derince
E-posta: onur@onmajans.com
Mobil: 0507 005 91 35

DERİNCE VERGİ DAİRESİ
6100615010