WEB SAYFASI TASARIMI

Web Sitesi Tasarımı:

Sektöre yeni giriş yapan ya da web sitesini yenilemek isteyen tüm firmalar için kurumsal web tasarım çözümleri sunmaktayız. WordPress altyapısı ile ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Önceleri sadece blog için kullanılan bu sistem günümüzde artık e ticaret dahil pek çok yapıyı destekler hale geldi. Kurulum kolaylığı ve SEO uyumu sayesinde çok kısa sürelerde sitenizin kurulumu tamamlanabilir, içerik girişine hazır hale getirilebilir.

WordPress dünyanın en gelişmiş açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir. İçerisinde binlerce eklenti ve tema barındırır. Bunların içinde sitenize fayda sağlayacak eklentiler olduğu gibi zarar verebilecek eklentiler de bulunmaktadır. Sitenizi tasarım aşamasından başlayarak projede kullanılacak eklentilere kadar her nokta titizlikle değerlendirilmeli, sizlere en verimli hale getirilip testleri yapılarak teslim edilmelidir.

Siz de sitenizin hemen kurulması için iletişime geçebilir, ekibimizden istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Sosyal Medya hesaplarımız
İLETİŞİM

Adres: Kocaeli / Derince
E-posta: onur@onmajans.com
Mobil: 0507 005 91 35

DERİNCE VERGİ DAİRESİ
6100615010